Siirry sisältöön. | Siirry navigointiin

Omat työkalut

Navigation

Omat työkalut



Ohjausryhmä

Keski-Pohjanmaan Kaste / Ohjausryhmän kokoonapano
Varsinainen jäsenVarahenkilö
Kokkolan kaupunki (3)
Seppo MattilaJussi Salminen
Tuija TuorilaTanja Witick
Pirjo HöriOili Hagström
Jokivarsien yhteistoiminta-alue (2)
Peruspalvelujohtaja Tarja Oikarinen-Nybacka, tarja.oikarinen-nybacka@kpshp.fiPalvelujohtaja Pekka Kauppinen, pekka.kauppinen@kpshp.fi
Sosiaalityön päällikkö Kalle Pokela, kalle.pokela@kpshp.fiPerheohjaaja Hanne Harjula, hanne.harjula@kpshp.fi
SonetBotnia (1)
Pirjo KnifRaija Eskola
Keski-Pohjanmaan ammattikorkeakoulu (2)
Sosiaalialan yliopettaja, koulutusohjelmavastaava Pirjo Forss-Pennanen, pirjo.forss-pennanen@cou.fiT&K vastuuhenkilö, kehittämispäällikkö Marja-Liisa Hiironen, marja-liisa.hiironen@cou.fi
Sosiaalialan yliopettaja Leena Raudaskoski (Ylivieskan yksikkö), leena.raudaskoski@cou.fiMarja Savolainen, marja.savolainen@cou.fi
Kokkolan yliopistokeskus Chydenius (1)
Sosiaalityön professori Aila-Leena Matthies, aila-leena.matthies@chydenius.fiYliopistonopettaja Sirkka Alho-Konu, sirkka.alho-konu@chydenius.fi
Kallion peruspalvelukuntayhtymä (1)
Palvelujohtaja Pirjo Matikainen, pirjo.matikaine@kalliopp.fiHyvinvointipalvelujohtaja Jarmo Kivimäki, jarmo.kivimaki@kalliopp.fi
Raahen kaupunki (1)
Vt. perusturvajohtaja Kirsti Isokoski, kirsti.isokoski@raahe.fiVanhus- ja vammaispalvelujohtaja Maija Laitila, maija.laitila@raahe.fi
Vaasan kaupunki (1)
Tulosaluejohtaja Erkki Penttinen, erkki.penttinen@vaasa.fiSuunnittelija Sinikka Viitanen, sinikka.viitanen@vaasa.fi
Kolpeneen palvelukeskus ky (1)
Kehitysjohtaja Kaisa Kostamo-Pääkkö, kaisa.kostamo-paakko@poskelappi.fi
STM (1)
Hallitussihteeri Lotta Silvennoinen, lotta.silvennoinen@stm.fi
Tietoa virtu.fi:stä